J&T Banka ponúka na slovenskom finančnom trhu dlhodobo najvýhodnejšie úroky k termínovaným vkladom. Dnes ponúka najvyššie úročenie vkladov, až 2 % p. a.

Je to významne viac, ako v iných bankách. Ako je to možné? Ak si uložíte minimálne 10 000 € v J&T Banke na 3 až 5 rokov, budú vaše peniaze úročené dvomi percentami ročne, čo je oproti ostatným bankám takmer dvojnásobok. Je to však tradícia J&T Banky. Už vyše 10 rokov, od začiatku pôsobenia na trhu, ponúka najvyššie zhodnotenie vkladov. Vyplýva to z jej biznis modelu. Sústreďuje sa výlučne na správu voľného kapitálu klientov. Na rozdiel od iných bánk teda nevedie tisícky bežných účtov, na ktorých sa denne realizujú milióny transakcií ako prevody, platby, kartové výbery, spotrebné úvery... Vďaka tomu nemusí mať taký mohutný informačný systém, nebuduje nákladnú sieť pobočiek a nemá ani centrálu s 30 poschodiami pre bankových úradníkov. Oproti iným bankám to znamená obrovskú úsporu nákladov, o ktorú sa delí s klientmi vo forme vyššieho úroku.

Ale najlepší úrok na termínovanom vklade je pre banku iba prvý krok k napĺňaniu vízií svojich klientov. Okrem najvyššieho zúročenia vkladov tiež J&T Banka klientom otvára možnosti využívania všetkých výhod privátneho bankovníctva. Rovnakých, aké majú aj tí, ktorí investovali peniaze do investičných vkladov, fondov, dlhopisov, zmeniek či do zlata. Kvôli založeniu termínovaného vkladu nemusia ľudia chodiť do banky. Zmluvu vyplnia online, alebo prostredníctvom osobného bankára.

Každý klient sa tiež stáva členom exkluzívneho vernostného Klubu MAGNUS, ktorý mu umožňuje užívať si navyše k službám privátnej banky aj stovky benefitov u partnerov po celom Slovensku, ale tiež v zahraničí.

A pre koho je tento vklad určený?  Najnovšia ponuka J&T Banky je efektívnym a bezpečným riešením na zachovanie hodnoty peňazí pre konzervatívnych klientov. Takých, ktorí zatiaľ nenašli odvahu na investovanie. Vďaka garantovaniu úrokovej sadzby počas celej lehoty viazanosti banka umožňuje zhodnocovať peniaze s istotou.