/data/MediaLibrary/articles/10466/mg-9302-web.jpghotel Kadashevskaya

Spojenie rozumného investovania do podielových fondov v našej ponuke s výhodami klubu Magnus otvára možnosť získať viac, nielen bezpečnú správu vášho majetku. Investovanie do fondov ponúka príležitosť získať zaujímavý výnos, nesie so sebou obmedzené riziko a navyše v porovnaní s termínovaným vkladom máte svoje finančné prostriedky v prípade potreby kedykoľvek k dispozícii. Získavate navyše benefit v podobe Magnus bodov, ktoré vám umožnia čerpať široké spektrum služieb u našich partnerov. Privátni bankári sú pripravení pre každého klienta vypracovať individuálnu vyváženú investičnú stratégiu a sprostredkovať nákup podielových fondov s takým investičným zameraním, aby zodpovedal profilu tak odvážnych, ako aj konzervatívnejšie uvažujúcich klientov.

V prípade, ak chcete aj naďalej využívať svoje aktuálne bankové produkty, fixne stanovená mimoriadna úroková sadzba sa v zmysle novej produktovej stratégie mení na voliteľnú. Percentuálny pomer ihneď pripisovaných Magnus bodov k ročne vyplácanému výnosu je vlastným rozhodnutím klienta, a to až do výšky aktuálne vyhlásenej základnej úrokovej sadzby.

Dôvody, prečo sa vám oplatí členstvo v klube Magnus

Členstvo klientov v exkluzívnom klube Magnus už viac ako 5 rokov prináša spolu s jedinečnými službami privátnej banky aj stovky výhod u našich partnerov tak doma, ako v zahraničí. Členovia klubu majú jedinečnú možnosť využívať služby u našich partnerov so zvýhodnením až do 70 percent, čím sa hodnota Magnus bodov násobí.

/data/MediaLibrary/articles/10466/city-gate-2014-01-8835-lr-a5-x-ps-010.jpgMarco Mirelli

Klub Magnus v súčasnosti združuje viac ako 95 partnerov z rôznych oblastí služieb. Prostredníctvom našej vzájomnej spolupráce v súčasnosti ponúkajú členom klubu svoje služby luxusné hotely, napríklad hotel Kadashevskaya v Moskve či hotely Mamaison v Budapešti aj vo Varšave, a mimoriadne obľúbené sa stali napríklad tiež pobyty v luxusnom tatranskom hoteli Kempinski. Medzi partnermi nechýbajú ani ďalšie zvučné mená ako Marco Mirelli so zastúpením na Slovensku aj v Česku, spoločnosti Sheron, Zlatokov, sieť kníhkupectiev Panta Rhei, Euromedia a mnohí ďalší. Priebežne získavame nových partnerov klubu, s ktorými môžete relaxovať, aktívne oddychovať, ale aj užiť si príjemné chvíle so svojimi blízkymi či s obchodnými partnermi.