Elon Musk predstavil svoje nové auto koncom minulého roka. Cybertruck zaujal ostrými trojuholníkovými tvarmi, ale aj parametrami a odolnou kovovou karosériou. Na tieto prvky stavila aj firma Caviar, keď v limitovanej sérii upravila telefóny iPhone 11 Pro. Vzniklo iba 99 kusov. Caviar sa uchýlil k nečakanému kroku a nezverejnil cenu. Tú oznámi iba reálnym záujemcom o kúpu. Britské médiá, napríklad denník The Sun, špekulujú o tom, že môže dosiahnuť až 100 000 libier.

Za podobnú sumu predával Caviar svoje výtvory už predtým. Vďaka limitovanej edícii je možné, že cena neskôr ešte porastie, ak niektorého z milionárskych vlastníkov omrzí a rozhodne sa ho zbaviť.

/data/MediaLibrary/articles/16547/caviar-2.jpgZdroj: Caviar

Titán namiesto zlata

Caviar je známy využívaním zlata a diamantov pri svojich úpravách. V tomto prípade sa zameral na iný materiál a vynechal aj filigránske ornamenty. Z titánu vytvorili odklopný kryt, ktorý telefón dokonale chráni. Už sa nemusíte báť, že vám nedopatrením padne na zem. Jedinými ozdobnými prvkami sú jemné geometrické línie, ktoré odkazujú na trojuholníkový tvar Cybetrucku. Telefón je aj pri uzavretom kryte funkčný, takže ho nemusíte odklápať, aby ste prijali hovor. Vďaka obalu je telefón hrubší a ťažší než pôvodný iPhone, to je však daň za vysokú odolnosť.